resimsizİbrahim ÇETİN

1985 yılında Sorgun'da doğdum. İlk öğrenimimi Külhüyük köyü İlkokulunda, Ortaokulu Sorgun Lisesi'nde okudum. Lise eğitimimi Ticaret Meslek Lisesi'nde aldım. Yüksek öğrenimimi ise Sırasıyla Erciyes Üniversitesi Yozgat Meslek Yüksek Okulu, Bozok Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde aldım.

Küçük yaşlardan itibaren marangoz çıraklığı, inşaat işçiliği gibi bir çok alanda çalıştıktan sonra, Eğitiminide aldığım Muhasebe alanında 14 yıl süreyle, işletme yönetimi, gelir-gider hesapları, gelir tablosu, bilanço, mizan, denetim vb. alanlarda kendimi geliştirdim. Şuanda da yaşamıma sigorta acenteliği yaparak devam ediyorum.

Türkiye Futbol Federasyonunda uzun yıllar lisanslı olarak futbol hakemliği yaptım. Sorgun Genç İş Adamları derneğini kurup 3 yıl süreyle başkanlığını yaptım.

Yeniden Refah Partisi'nin Sorgun Kurucular Kurulu üyeliği, ilçe sekreterliği ve Teşkilat Başkanlığı görevini yürüttüm. 30 Eylül 2023'den itibarende Sorgun İlçe başkanlığı görevini yürütüyorum.

Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

İletişim

Adres: Sorgun/YOZGAT
E-posta: ibrahimcetinrp@gmail.com

Bizi Takip Edin